Jsme parta chilli nadšenců pocházejících z různých koutů republiky, která se poznala na fóru, jenž se věnuje pěstování chilli papriček a Žopský Vypalovák se stal skvělou příležitostí se jednou za čas sejít. Jsou mezi námi skuteční odborníci, které nezaskočí žádný dotaz, stejně tak jako výteční kuchaři, o čemž se mnozí z Vás již přesvědčili při ochutnávce našeho chilli con carne. 100% vstupních surovin v nabízených produktech pochází z našich zahrad, případně od českých a moravských pěstitelů ovoce a zeleniny. Výrobky jsou bez zbytečných barviv a chemických dochucovadel.

Baron z Žop

Kápo, big boss, člověk z jehož hlavy celý projekt vzešel
Pěstitel a milovník chilli papriček všech druhů, velikostí a tvarů Vyrábí čatní, paštiku, sušené maso, pálenku a omáčky různých chutí
Erben

Chillenec Erb

Zasloužilý šéfkuchař
Zakládající člen Žopského Vypalováku, kuchtík tělem i duší. Vyráběl omáčky řady "Severská mytologie". Opustil nás 22.10.2023...

Praha

Šéfkuchař
Zakládající člen Žopského Vypalováku, vyrábí omáčky řady "Made by Praha" a je to člověk, který Vám připravuje a následně servíruje naše vyhlášené chilli con carne.

Scoo

Kuchař
Na Vypalovák jezdí se svým parťákem Bertíkem, ze kterého mají obrovskou radost nejen děti. Vyrábí omáčky řady "Made by Scoo". Společně s Prahou Vám připravuje a následně servíruje naše vyhlášené chilli con carne.

Koniash

Kuchař, rádce
Vyrábí omáčky řady "Baba Yaga" a extrémně pálivé steriláty Krakatoa chilli farm. Žádná otázka ohledně chilli jej nezaskočí a i proto je Vám k dispozici u čerstvých plodů.

Týdžej

Kuchař, Strážce grilu
Pěstitel a milovník chilli papriček všech druhů, velikostí a tvarů, který Vám servíruje naše velmi ostré klobásky Klobañero společně s paprikami.

Martin

Mistr obrazu a zvuku
Zakládající člen Žopského Vypalováku., stará se o ostrý obraz a zvuk, bez jeho přítomnosti bychom neměli zajištěn vždy skvělý přenos z celé akce.

Petr Polášek

Moderátor
Poznáte jej okamžitě, jelikož celou akci moderuje a rovněž organizuje soutěže CHILLIMASTER.
OskaR

OskaR

Rádce
Zakládající člen Žopského Vypalováku. Vyrábí reliše, čatní, různé zavařeniny, naprosto luxusní kalňáky a omáčky řady "Oskarovo chilli". je Vám k dispozici u čerstvých plodů.
Accuface

Accuface

Rádce
Odborník na chilli druhu Capsicum Baccatum, který pěstuje desítky odrůd "Aji".
Všezvěd

Všezvěd

Rádce
Pěstitel a milovník chilli papriček všech druhů, velikostí a tvarů.
Jenda

Jenda

Strážce grilu
Zakládající člen Žopského Vypalováku, který se stará o to, aby Vaše velmi ostré klobásky Klobañero byly ugrilované tak, jak mají být.
Wlasta

Wlasta

Rádce
Zakládající člen Žopského Vypalováku, který je Vám k dispozici u chilli produktů.
pedro

Pedro

Rádce
Vyrábí produkty "Pedro's Chilli" a je Vám k dispozici u chilli produktů.
golonka

Golonka

Rádce
Vyrábí omáčky made by Golonka a chilli čokoládu a je Vám k dispozici u chilli produktů.

Quentin Bull 89

Vrchní ochutnávač papriček do soutěže chillimaster
Společně s Wlastou, Golonkou a Pedrem je Vám k dispozici u chilli produktů.
Fenda

Vasjis alias „Fenda“

Rádce
Má na starosti organizaci soutěže CHILLIMASTER a do chilli marketu dodává mnoho omáček a vyhlášené je jeho chilli čatní. V minulosti se také aktivně účastnil soutěží v pojídání chilli včetně mistrovství ČR v Brně, kde vždy patřil mezi elitu. Své nabrané zkušenosti přetavil právě do organizování soutěže CHILLIMASTER.
Kartuz

Kartuz

Zdravotník
Jestliže by se Vám udělalo nevolno, není třeba zoufat, v našem týmu máme i zkušeného zdravotníka Kartuze.
bacula

Bacula

Rádkyně
Pěstitelka a milovnice chilli papriček všech druhů, velikostí a tvarů. Rovněž pěstitelka spousty druhů rajčat, která bývají na Vypalováku vystavena a je připravena Vám poradit u čerstvých plodů.

Palko

Rádce
Pěstitel a milovník chilli papriček všech druhů, velikostí a tvarů.
Marta

Marta

Zmrzlinářka
Máte chuť na chilli zmrzku? Tak to je přesně to místo, kde naleznete Martu.
Lazar

Lazar

Strážce výčepu
Po dobrém jídle je potřeba si dát dobré pivko, které Vám načepuje.
Faboš

Faboš

Vrchní ochutnávač papriček do soutěže chillimaster
Vyrábí omáčky "Soptík" a pravděpodobně to bude první člen našeho týmu, se kterým se setkáte.

Darth Vikta

Ten s foťákem
Fotím od prvního ročníku a doufám, že se Vám výsledky mého snažení líbí. Rovněž věřím, že v tom budu ještě hodně dlouho pokračovat. Vytvořil jsem a spravuji tyto stránky, dělám veškerou grafiku (plakáty, popisky plodů, různé cedulky a podobně.) Rovněž spravuji naši Facebookovou stránku, kde jsem Vám k dispozici 365 dní v roce.
-----
Rád bych zde uvedl odkaz na jedno zcela výjimečné místo pro odpočinek od "Evropského shonu", kde se domluvíte česky 🙂
-----
Krátké video

Pár fotografií
Ira Bungalows

Členové, kteří se zúčastnili předchozích ročníků

OMO

OMO

Rádce
Zakládající člen Žopského Vypalováku, který má na starosti výstavku a degustaci plodů. Také je součástí širšího týmu pro soutěž CHILLIMASTER.
Lobo

LOBO

Moderátor, rádce
Pěstování chilli se věnuje již 9 let a 5 let se specializuje na tvorbu vlastních nových odrůd. Lobo je zakládající člen týmu. Pravá ruka Big Bosse. Jeho hlavní činností během akce bylo moderování a organizace soutěže CHILLIMASTER. Do prodeje přispíval omáčkami ze série Žopská Prda. Jeho chloubou je omáčka Masochista z lesních plodů a notné dávky extrémně pálivých papriček.

Chilli Queen

Strážkyně výčepu
colostomizer

Colostomizer alias „Doktor“

Rádce
Zakládající člen Žopského Vypalováku. Jako člen týmu se účastnil v letech 2017 a 2018. Jeho stanovištěm byl prodej chilli produktů. Jakožto civilní profesí lékař působil také během soutěže CHILLIMASTER jako člen zdravotnického týmu.
Zrzek

Zrzek

Strážce brány
Zakládající člen Žopského Vypalováku. Tento sympaťák seděl u vstupní brány a vítal návštěvníky v letech 2017 a 2018 Do chilli marketu přispěl svými skvělými omáčkami.
Evžen

Evžen

Strážce brány
Syn Big Bosse. Tento sympaťák vítal příchozí návštěvníky u vstupní brány v letech 2017, 2018 a 2019.